כלבים

סוגי פנסיון כלבים


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979

פנסיון כלבים >

סוגי פנסיון כלבים – מה הכי מתאים לכם?

המלצה על

פה זה המקום לפרגן ולהמליץ לחברים שלכם על .

סוגי פנסיון כלבים – מה הכי מתאים לכם?

ישנם מספר סוגי פנסיון כלבים. במאמר הבא נפרט על סוגי פנסיון כלבים השונים, נמנה יתרונות וחסרונות ונמצא את הסוג המתאים ביותר לכלבכם הנאמן.


פנסיון ביתי

כשרושמים את הכלב לפנסיון כלבים ביתי, נהנים מכמה יתרונות ברורים: בפנסיון ביתי, לעומת פנסיון ציבורי, לרוב יקבל הכלב שלנו יחס יותר אישי, שכן פנסיונים פרטיים וביתיים מכילים כמות קטנה יותר של כלבים. יתרון משמעותי נוסף בפנסיון כלבים מסוג זה - הוא שניתן לשאת ולתת עם בעל הבית לגבי טיפול מסוים בכלב, בין אם מדובר בתרופות שעליו לקבל ביומיום, סוג מסוים של אוכל אליו הכלב רגיל או אפילו מתן צעצוע מיוחד אליו קשור הכלב לשומר הפנסיון. ישנם גם חסרונות אותם צריך לקחת בחשבון כשנרשמים לפנסיון כלבים ביתי. לרוב, פנסיון פרטי דורש יחס יותר אישי ועל כן מחירו יותר גבוה. כמו כן ישנם פנסיונים פרטיים שאינם מוכנים (מבחינת ציוד וכדו') לתת טיפול הולם במידה של מחלה או פציעה הנגרמים בזמן השהייה.

פנסיון עם אילוף

אם נחליט לצאת לחופשה ועל הדרך להעניק לכלבנו אימון טוב, נוכל לקחת בחשבון פנסיון עם אילוף כלבים. בפנסיון מסוג זה, תוענק לכלב תכנית אילוף מקצועית בנוסף לטיפולו היומיומי (טיולים, האכלה וכו'). היתרון הברור בתכנית מסוג זה הוא שכלבכם יעבור אילוף מקצועי על ידי מומחים ומאלפים מוסמכים, ובו זמנית יטופל בכל צרכיו הבסיסיים. מאידך, ישנם פנסיונים עם אילוף המתמקדים יותר באילוף המקצועי ולא מעניקים לכלב יחס חם מאד ואישי.

פנסיון כלבים ציבורי

בפנסיון ציבורי לכלבים, יקבל חברכם הנאמן מענה לצרכיו היומיומיים ויחס אישי ככל הניתן. פנסיונים ציבוריים הינם מוסדות מוסמכים ומקצועיים המסוגלים לטפל בכלבכם במקרה חירום ולתת עזרה ראשונה במידת הצורך. מחירי ההרשמה לפנסיון ציבורי לרוב נמוכים יותר מפנסיון ביתי אך יש לזכור שבפנסיון מסוג זה, מספר הכלבים גדול יותר מבמוסד פרטי והכלב שלכם ייאלץ לחלוק את מרחבו ואת תשומת הלב של העובדים עם כלבים אחרים.

פנסיון כלבים שיקומי

אם חלילה הכלב שלנו סובל מפציעה או מחלה גנטית כלשהי ואנו נאלצים לעזוב לתקופה קצרה, פנסיון שיקומי יכול להיות פתרון מושלם לבעיה. בימינו נפתחים יותר ויותר פנסיונים שיקומיים שמטרתם לעזור לכלבנו להתגבר על פציעתו. בין אם בעזרת טיפולים פיזותרפיים, טיפולים במים, ניתוחים שונים או אפילו טיפולים פסיכולוגיים - פנסיונים מסוג זה נותנים מענה מושלם לפציעה פתאומית או מחלה, אך בו זמנית יכולים להיות מאוד יקרים.

לסיכום, כשמגיע הרגע בו אנו צריכים לבחור בין סוגי פנסיון כלבים שונים, עלינו לדבר עם בעלי המקומות, לשאול שאלות חשובות כמו איפה יישן הכלב ועם מי ומה הוא יאכל. כמו כן מומלץ מאד להתייעץ עם חברים והוטרינר לגבי איש מקצוע מסוים ומוכר. חייבים לקחת בחשבון האם יקבל הכלב יחס אישי, חם ואוהב ואל לשכוח שגם למחיר יש חלק בתמונה.

תגובות / המלצות

אהבתם מה שראיתם?
יש לכם מה להגיד בנושא?
זה המקום לשתף את שאר הגולשים.

שם פרטי:
שם משפחה:

כתובת אימייל לקבלת תשובה:
תגובה/המלצה:
* השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.
שמירה

עולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות