כלבים

מתכוני פינוק לכלבים


חנות הדגל של 'עולם של כלבים' - ברמת גן:
אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר וליהנות ממבצעים מיוחדים.
כתובת החנות:
דב פרידמן 21, רמת-גן.
שעות פתיחה:
א'-ה': 10:30-14:00 , 16:15-19:30
ו': 10:15-14:30
לקוחות יקרים!!! החנות תהיה סגורה בערבי חג ובחול המועד סוכות. חג שמח ושנה טובה.
אמפולות Advantage לכלבים
(4 אמפולות בקופסא)
קולרי Kiltix לכלבים
טל' להזמנות: 1-700-555-979
מתכונים לכלבים

מבחר מתכוני מזון גורמה לכלבים שנאספו ונבדקו על-ידי צוות האתר."
עמודים:  [ 1 ] 

עמודים:  [ 1 ] תוצאות [1-2] מתוך 2

מתכוני אוכל לכלבים

אוכל ביתי לכלבים במקום אוכל קנוי

אוכל ביתי לכלבים הוא טרנד חדש – בעלי כלבים רבים זונחים את מזון הכלבים הקנוי ועוברים לפנק את הכלב באוכל ביתי מבושל ומובחר. הכנת האוכל דורשת השקעה יומיומית ואי אפשר לתת לכלב לאכול את שאריות האורז שלכם או עצמות שלקחתם מהמנגל האחרון שעשיתם. ואם חשבתם שאוכל ביתי לכלבים זול יותר מאוכל קנוי טעיתם - מחירי אוכל ביתי יקרים יותר מהאוכל הקנוי. היתרון המרכזי של אוכל ביתי לכלבים: הוא יכול להתאים לכלבים עם בעיות בעיכול שאינם מסתדרים עם המזון הקנוי או לכלבים בעלי אלרגיות.

דיאטה לאוכלי בשר או אוכלי כל

בשנים האחרונות מתחלק תחום המזון הביתי לשתי גישות עיקריות. הגישה הראשונה מתייחסת לכלב כאל קרניבור (אוכל בשר בלבד) והגישה השנייה מתייחסת לכלב כאל אומניבור (אוכל כל).

האנשים שבחרו להאכיל בגישה הראשונה (קרניבור-אוכל בשר), יאכילו את כלבם בבשר ותוצריו בלבד! כלומר: נתחי בשר ושריר ומעט איברים פנימיים. האנשים שבחרו להאכיל בגישה השנייה (אומניבור-אוכל כל), יאכילו בבשר, שריר, איברים פנימיים, עצמות, פירות וירקות.

יתרונות:

- אנשים מדווחים שכלביהם שומרים על בריאות תקינה, נפתרו בעיות בריאות שהיו לכלב לפני כן כמו בעיות עיכול, פרווה ועודף משקל.

- הכלב נהנה יותר מההתעסקות עם האוכל לעומת אוכל יבש.

- מוציא את יצר הציד של הכלב – דבר המעייף את הכלב ומרגיע אותו בהמשך היום.


חסרונות:

- עלות כספית גבוהה במידה ומאכילים יותר מכלב אחד.

- זמן התעסקות גדול ברכישה והכנת האוכל.

- תופס שטח אחסון גדול מאוד במקפיא הביתי.

- לא ידוע אם הכלב מקבל את כל הוויטמינים הנדרשים לו בצורה מלאה ותקינה.

נקודות חשובות בהאכלה ביתית

הכנת האוכל צריכה להיות בסביבה נקייה וחובה להשתמש במוצרים טריים. קיימת סכנה בשל החיידקים הנמצאים בבשר טרי ואם לא מנקים אותו ומאחסנים אותו בתנאים נכונים, עלולים לגרום לדלקת מעיים אצל הכלב.

חשוב לשים לב כמה בשר אנחנו נותנים לכלב כל יום. קיימות טבלאות העוזרות לחישוב הכמות היומית בהתאם למשקל וגיל הכלב. אסור להאכיל יותר מהכמות המומלצת.

האכלת כלב בבשר טרי מעוררת את יצר הציד הקדמוני של הכלב ואיתו מתעוררות התנהגויות של טורף, כמו גרגור וחשיפת שיניים על מי שמתקרב אליו בזמן שהוא אוכל או ריב בין שני כלבים על בשר, אם מאכילים יותר מכלב אחד. חשוב לשים לב ולהיות מוכנים מראש במקרה של התפתחות התנהגות כזו.

מה אסור לתת

קיימים כמה סוגים של מזון אותם אסור לתת לכלב, חלקם רעילים לכלב וחלקם גורמים בעיות בעיכול.בין המאכלים שאסור להאכיל את כלבכם: אבוקדו, פירות מתוקים ובפרט אפרסמון ענבים וצימוקים, בצל ושום, שוקולד ומתוקים אחרים, חלב ומוצרי גבינה.

למדו עוד אודות: המאכלים הכי מזיקים לכלבים


תוספות מזון לכלבים שאוכלים אוכל ביתי

כפי שציינו, כלבים שאוכלים אוכל ביתי בלבד, לא תמיד מקבלים את כל הוויטמינים שהם צריכים להתפתחות תקינה. לכן חשוב להתייעץ עם ווטרינר בתהליך ולזכור שקיימים מספר מוצרים בשוק שנועדו לענות בדיוק על הצורך של כלבים שניזונים מדיאטה ביתית. למשל: תוספי תזונה או אוכל יבש ללא רכיבי בשר המכיל רק ירקות, פירות וויטמינים ואומגה 3 ו 6 על מנת להשלים את החוסרים בתזונה.

עולם של כלבים, הנו אתר המרכז עבורכם את מיטב נותני השרות לבעלי כלבים. בין נותני השירות של האתר ניתן למצוא:
וטרינרים, פנסיוני כלבים, אילוף כלבים, חינוך גורים, חברות טיפוח כלבים, מזון לכלב ועוד מגוון נותני שירות בנושא.

האינפורמציה המוצגת באתר עולם של כלבים, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש". השימוש בשירותי האתר הנו בכפוף לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות © - עולם של כלבים - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות